CARIERE

Despre noi:

INFOSIC IT S.R.L. este o companie cu experiență profesională de mai mulți ani în comercializarea de rețelistică, servere, stocare și laptopuri de business cu sediul în Odorheiu Secuiesc.

Posturi vacante:

Secretara (Asistent Manager & Sales)

• Descrierea jobului

o Elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;

o Gestionarea fluxului de documente

o Emite AWB, supravegheaza si urmareste parcursul unei livrari de la expeditor catre destinatar si verifica returul documentelor conform AWB

o Esigura suport administrativ pentru toate departamentele societatii o asigura protocolul in cadrul intalnirilor

• Candidatul ideal

o Aspect placut si ingrijit o Prezenta agreabila si comunicativa

o Gandire pozitiva si deschisa o Personalitate flexibila si usor adaptabila

o Abilitati dе comunicare orale si scrise

o Capacitate dе relationare foarte buna cu potentiali clienti

Sales Manager

o Dezvoltarea portofoliului de clienti

o Coordoneаza si implеmentеаza stratеgiа dе vаnzari

o Plаnificа, monitorizeаza si coordonеаza indeplinirеа obiectivelor stаbilite pentru vanzari

o Analizeaza fiecare proiect si intocmeste oferta comerciala urmarind indicatorii de profitabilitate

o Experienta dovedita pe vanzari B2B minim 1-2ani, preferabil in domeniul IT sau telecomuniatie

o Abilități bune de comunicare și negociere în afaceri, abilități excelente de lucru în echipă și capacitate de coordonare a organizației

o Gandire logica, găsirea celor mai potrivite soluti

o Focusat 100% pe rezultate o Persoana onesta si loiala care isi doreste sa ramana pe aceasta pozitie minim 3 ani

Asteptăm CV-ul tau la adresa contact@infosic.ro